Western Union Gebze

Hemen Ara
  • kadirkatirci2941@gmail.com

Kapı İmalatı

Kapı Modelleri Gebze Çelik Kapı’da Kaliteli Kapı İmkânı Seçkin bir marka ile istediğiniz kapılara sahip olabilirsiniz. Kapı üretimizde bulunan modeller Amerikan Kapı,Lake Kapı, Laminat Kapı, Mobilya Kapı, Akordiyon Kapı ve Melamin Kapı olarak gruplandırabiliriz. Bu Modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Kapılar çeşitli şekillerde sınıflandırılabilir. Bir grup kapının ana malzemesine göre oluşturulabilirken (ahşap, çelik, demir, PVC, alüminyum, kompozit ve cam), bir diğer sınıflandırma ise kullanım amacına yöneliktir, örneğin dış kapı, oda, teras, acil çıkış ve garaj kapıları. Bir başka gruplandırma ise, düz, camlı ve Amerikan panel kapılarda olduğu gibi, yüzey çeşidine göre yapılmaktadır. Ayrıca, yangına dayanımlı kapı gibi ilave sınıflandırmalar mevcuttur.

Amerikan Kapı

Amerikan kapı evinizde ve iş yerinizde kullanabileceğiniz en kullanışlı ve ekonomik kapı modeli tipidir.Kullanışı ve temizliği kolaydır. Ucuz kapı seçeneklerinden olan amerikan kapı çok tercih edilen kapı tipidir.

Kocaeli , gebze ,dilovası ,darıca ,hereke, izmit,çayırova ilçelerinde, bu ilçelerin mahalle ve sokaklarındaki ev, ofis, büro ve işyerlerinin tüm amerikan kapı, çelik kapı, sürgülü kapı, masif kapı işleri için profesyonel usta ekibimizle ve %100 müşteri memnuniyeti ilkemizle 7 gün Mesai Saatlerinde hizmetinizdeyiz.